Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stalo se (kdysi)...

7. červen 2010 

No - pěkně jsem to tu nechal zahálet. Půl roku nic. Venku už je příjemně teploučko a my se opět budeme připravovat na víkend strávený ve westernovém městečku Boskovice. Už teď nic nepodceňujeme. Vemte si příklad z Davídka.

  

19. prosinec 2009

Na stránky http://www.valtatko.estranky.cz/ přibyly další fotky Davídka a k dortíkům pár nových kousků :o)

 

26. a 27. září 2009

  Po dlouhé době jsem si udělala odpočinkový víkend. Doma jsem nechala kluky a vyrazila do Orlických hor, kde se konal kurz modelování z čokolády. Tam jsme se naučili, jak si ozdobit dort vlastnoručně vyrobenými čokoládovými motivy. A jak to dopadlo, to se můžete podívat zde...

 

21. září 2009

  Do alba Dorty byly přidané další fotky.... Budu se těšit, když napíšete nějaký komentář, který z dortů se vám nejvíce libí.

  A kdybyste náhodou chtěli dát hlas našemu Davídkovi ve foto soutěži Hamánek, klikněte sem a najdete fotku "Davídku, obídek!" Při hlasování označíte, kolik hvězdiček si Davča zaslouží :o). Kliknutím na fotku se zvětší na celou obrazovku. Moc děkujeme. (Nehlasující kamarády si Davídek samozřejmě jednou najde a to pak uvidíte...)

 

10. září 2009

  Víte kde se dovíte o nejpopulárnějších dětech na světě?

Obrazek

 

Obrazek

 

9. září 2009

  Tady si nesmím nechat pro sebe velmi poučný článek pro vodáky. Opravdu jsem se od srdce zasmál. Tak co, chlapi, nepřipomíná vám to něco? Kliknout zde.

 

25. březen 2009

  Pořídili jsme roztomilolegrační video našeho mrňouse. K vidění je tady. Všimněte si jak ho to baví. Jediná nevýhoda tkví v tom, že neustálým poskakováním si vytlačí z plíny nashromážděný "materiál" a má ho pak po celém bříšku a i na zádech. Chce to pak spršku a kompletně převlíknout. Jinak právě včera nám byly už 2 měsíce, takže jsme velcí chlapi :o).

 

17. březen 2009

  Náš nejmenší Valťák roste jako z vody. Už se i sám směje na mamku a taky taťkovi. Už moc dobře ví co je to zahrát na kytaru (i na basu) a kde má nejlepšího kamaráda medvídka. Ženuška přidala zase nové fotečky na stránky miminka.

Obrazek

 

9. únor 2009

  Petruška upnula na internet fotečky Davídka v 1. a 2.týdnu. Je docela patrné jak dospívá. Moc rád naslouchá zvukům kytary a už taky dobře ví, co na rodiče zabírá.

 

2. únor 2009

  Našli jsme fotografii našeho Davídka v příloze Pražského deníku Moje rodina. Jak jsem zjistil, je to i na internetu. Našeho Davídka určitě pozná každý, jen hledejte:

Tady je to.

 

  Miminko utěšeně roste, fotky přidáváme na stránky miminka... Jinak jsem do odkazů na hlavní stránce přidal takový roztomilý rádijko, tak kdo nemá rád ticho, vyberte si. 

 

24. leden 2009

17:45 !!!

Tak už to máme za sebou!!!

  V rubrice Miminko, na stránkách miminka, v lednu - úplně dole, jsou první fotečky a video. A nebo klikněte rovnou sem a je to.

 

24. leden 2009

6:00 hod.

PRASKLA NÁM VODA - FRČÍME !!!

 

4. leden 2009

  Protože víme, že nejsme sami, kdo si z rodiny schovává na internetu obrázky, přidal jsem do oblíbených odkazů kolonku Blízké PŘÍBUZENSTVO. Tady najdete fotografie nebo stránky příbuzných, kteří o sobě dávají občas vědět. 

 

1. leden 2009

  Další rok v řiti. Co dodat, letí nám to všem. A ještě jsem všechny svátky strávil v práci. Grrrrrr!!! 

  Na odkazu Miminko Péťa do listopadu přidala pár svých těhotenských obrázků a taky starších obrázků miminka.

  A miminko už s námi může jet do Boskovic. Ježíšek naježil dáreček (na konci dole).

 

31. prosinec 2008

Obrazek

14. prosinec 2008

  Na internetu si lze stáhnout či spustit pár dochovaných písniček kapely Přátelé. Některé pecky se vůbec nedochovaly. Skladby jsou z různého období, některé z úplných počátků kapely, jiné z období rozkvětu (zcela jistě poznáte sami). Byly natočeny ve zkušebně kapely v letech 2001-3. Bližší info o staré kapelce najdete v oblíbených odkazech.

 

 12. prosinec 2008

  Máte problémy s dětmi při doučování matematiky? Přidávám jeden zajímavý poznatek. Mrkněte jak se dá taky násobit. Jednoduché a elegantní... prej se to tak učej ve škole Číňani.

 

 

6. prosinec 2008

  Tak tenhle zkrácený víkend jsme s Plýšou strávili u mého skvělého kamaráda Tomáše (můj svědek) a jeho rodiny. Přijeli jsme také omrknout nový domeček nedaleko Plzně a samozřejmě se poučit ve výchově dětí, protože to máme už za pár a každý dobrý fígl je prostě dobrý. Tomáš s Bohdankou mají děti vzorně vychované, kéž by to tak bylo jednou i u nás. Barunka je ne jenom hezká po mamince, ale po tatínkovi získala hudební talent. Tomáš může být právem pyšný otec. Poslechněte sami.

 

 16. listopad 2008

  Dneska jsem se rozhodl dát na internet pár starých fotografíí. Většina z nich je pořízena před rokem 2000.  Našel jsem je v šuplíku a u některých jsem se opravdu srdečně zasmál. Je to už řada let, ale někdy mám pocit, že jsem nezestárnul. Nejsou to rodinné fotky, spíše fotky přátel, se kterými se s Petrou do dneška stýkáme a je nám spolu dobře. Pod každou fotkou je důležitý komentář, takže žádné minialbum nebude. Jsem zvědavej co na to řeknete. Změnili jsme se hodně? Klikněte na obrázek.

Obrazek

15. listopad 2008

   Přikládám odkaz na fotečky z dovolené na Slovensku (poslední týden v srpnu). Plyšulce konečně citelně vyrazil pupík dopředu, takže se dá říct, že jsme jeli do Vysokých Tater skoro ve třech. Našimi společníky byli Péťa (svědkyně) s Davidem a Irča s Vlastou a další kámoši - prostě dobrej kolektiv, takže jsme si to užili. Místama byl i trochu adrenalinek, jak při procházení romskou vesnicí s nalepenými žebravými dětmi za zadkem, tak v terénu. Navštívili jsme Slovenský ráj, Štrbské a Popradské pleso, Spišský hrad, Tatralandii, slovenský Šiklův Mlýn, bobovou dráhu a vůbec jsme si to pěkně užili. Večer jsme toho taky moc nenaspali, co Vám budeme vykládat (tedy hlavně chlapi).

 

 30. říjen 2008

Obrazek   Dovolil jsem si s ročním zpožděním přidat pár minialb, která vypovídají o tom, jak jsme rekonstruovali bytové jádro a kuchyni a ostatní. Prostě panelák. Bylo pár dní, kdy jsme toho moc nenaspali, měl jsem tam jednu skoro "dvaasedmdesátku" v kuse. Přes den makačka doma, přes noc v práci. To pak usnete ve stoje i v autobuse. Všechen materiál včetně tvárnic jsem navozil ještě naší stařičkou vektřičkou (do smrti jí budu vychvalovat do nebes) většinou z OBI a pak ze Sika a růčo odtahal do bytu. Co se vešlo do výtahu, jelo samozřejmě výtahem. Jednu várku tvárnic jsem dokonce vracel zpět do OBI. Při té nevyspalosti, jsem si nevšiml, že mi v OBI připravili paletu s jinou tloušťkou ytongu, takže jsem ji z bytu musel ručně naskládat zase do auta a vrátit. Myslel jsem v tu chvíli, že mi praskne žilka, co Vám budu vykládat, bylo to skoro půl tuny. Jinak se sluší poděkovat našemu panu zedníkovi. Pan Ševčík udělal samozřejmě nejvíc práce a navíc strašně pečlivě, což se jen tak nevidí. A jak se zmiňují ostatní řemeslníci - zkrátka nasadil laťku hodně vysoko. Tak tady jsou ty obrázky z jádra. Obrázky z následné rekonstrukce kuchyně zde. A když už jsme u toho budování, tak tady je něco málo z ložnice a obýváku.

 

28. říjen 2008

   Po delší pauze se konečně v menu objevil již dlouho očekávaný nový odkaz.

„MIMINKO“

   A k Ťapince taky přibylo pár řádků a obrázků.

 

1. září 2009

  Miminko utěšeně roste, fotky lze sledovat na stránkách miminka. Alespoň maminka miminka Petruška se ještě snaží. Jinak jsem do odkazů na hlavní stránce přidal takový roztomilý RÁDIO pro ty co nemají rádi ticho...Vyberte si který.

 

16. srpen 2009

  Petruška nalézá novou zálibu - aneb "Co  všechno se dá při mateřské ještě stihnout". Jinak doufám, že sledujete stránky miminka, já jsem v poslední době fakt neměl čas sem něco přidat. To víte, člověk kojí, přebaluje, vyváří... 

 

 28. květen 2008

   Do sekce Ťapinka jsme doplnili nějaká videa, fotky a nové zkušenosti - velmi cenné.

 

17. květen 2008

   Byli jsme se (jako už poněkolikáté) podívat na naše přátele Julii, Evu a Pavla do westernového městečka Stonetown u Humpolce. Počasí vyšlo, dokonce jsme se i našli na nějakých fotkách. Julča s Pavlem účinkují ve známé skupině Šílených jezců a jejich představení má obstojnou úroveň. Oba účinkují i v divadelním představení, Julii role barmanky sedne na míru. Přijeďte se někdy podívat.

 

4. duben 2008

   Hrůza, letí to jak blázen, už je po zimě a já fakt vůbec nic nestíhám. Chtěl jsem doplnit nějaký pěkný fotky z hor, pak ještě z Paříže, taky z rekonstrukce a o tom, jak jsme se rozloučili s naším starouškem Boříkem a jediný co jsme s Plyšulkou dali dohromady, je nová rubrika o Ťapině. To se ví, je pořád tím největším bodem pozornosti.

 

8. březen 2008

Obrazek

   Byla sobota a navíc MDŽ a nám už se strašně stejskalo po Jílovém. Já jsem bohužel byl celej den v práci, ale přesto jsme se v půl sedmý sbalili a jeli si opéct pár buřtíků a ohřát westernový fazole. To byla pohodička. Fotil Pavel.

 

 

 

 

13. únor 2008

   Dnes jsem přidal odkaz, ke kterému jsem se vyloženě nechal ukecat. Hodně lidí se mi svěřovalo, že svatební vystoupení Petry a Mirka bylo velkolepé, ale mnohem lépe by působilo, kdybych Petru vedl já. Rozhodl jsem se tedy uveřejnit původně přísně tajnou nahrávku. Pro Vaši informaci - je to charleston - tedy tanec, který vůbec není lehký a to mi, doufám, přidává body. Video najdete na známé stránce úplně dole. Tam stačí kliknout na PLAY...

 

30. leden 2008

   Rád bych se podělil o zajímavý email od mého dobrého kamaráda Tomáše. Jsou v něm podrobně osvětleny některé možné potíže vzniklé přechodem ze systému PŘÍTELKYNĚ na systém MANŽELKA. Myslím, že příspěvek může být pro mnohé čtenáře poučným a důkladným prostudováním se lze mnoha nepříjemnostem již předem vyvarovat. Stačí kliknout.

 

17. leden 2008 po poledni

     Nějak jsem zkusil vytáhnout statistiky přístupů na naše stránky. A fakt nejste normální, vopravdu. Spadla mi čelist. No mrkněte sami - tady.

 

17. leden 2008

  Hurááá,…konečně přírůstek do rodiny…

   Přátelé, jistě už jste všichni čekali, že nějaká taková zpráva musí každou chvílí příjít. Po měsících manželství (šesti a musím podotknout, že spokojených) by se dalo mnohé odtušit. Za sebe musím říci, že jsem pro to udělal mnoho a den co den jsem vyhlížel na balkóně čápa nebo vránu nebo později pak alespoň holuba. Možná Vás některé překvapí, že nositelem takovýchto překvapení nemusí být vždycky čáp nebo vrána, ale jak jsem sám poznal, někdy dokonce i například tchýně. Taky jste možná očekávali, že se nějaký náznak informace tady objeví už dříve, například až Petra nebo prostě někdo z nás „zabřezne“, ale věřte, že jsem Vás o nic neochudil, ono se to má všechno tak nějak zvláštně. (Pokračování je zde.)

  

25. prosinec 2007

PLYŠÁK v TELCE !!!

Ve středu 26.12. ve 12:45 hodin mrkněte na ČT2:

Obrazek

Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem 2007 - Záznam z finále M ČR formací ve standardních a latinskoamerických tancích a Mistrovství střední Evropy párů ve standardních a latinskoamerických tancích. Pořadem provází sympatická Maruška Retků.

Taneční klub Metronom Praha s paní Valtovou, vystoupí ve stejných kostýmech se stejnou choreografií jako na MS ve Stuttgartu.

 

23. prosinec 2007

Přejeme Vám všem hezké svátky, nějakej ten dárek od Ježíška a v novém roce 2008 hodně a hodně zdravíčka a štěstíčka.

Valtíci Petruška a Ondrášek

Jak jste možná už někteří poznali, můžete posílat z internetu i vskutku originální

přání k Vánocům.

http://www.kofola.cz/postcard/

Ale než to odešlete, klikněte raději na náhled, abyste neposlali něco jako já tchynče...

 

26. listopad 2007

ObrazekO víkendu proběhlo Mistrovství světa ve standardních formacích v německém Stuttgartu. Zúčastnilo se 19 týmů z celého světa včetně Metronomu Praha, kde trénuje i Plyšák. O jedno místo nepostoupili do semifinále, ale vzhledem k tomu, že se formační sestava před 3 měsíci více jak z poloviny obměnila, nebyl to výsledek špatný. V každém případě bylo po celou dobu na co koukat. Přidal jsem nějaké fotky do sekce Koníčky.

 

    

22. listopad 2007

Doplnil jsem novou sekci Zahrajte si hru. Jsou zadarmo on-line.

 

20. listopad 2007

Máme hotovou rekonstrukci kuchyně.  Už nám přivezli i skříňky, takže zbývá počkat 14 dní na truhláře...až provedou instalaci. Na jaře už jen chodbička... Brzy doplním fotky.

 

10. listopad 2007

Obrazek

Mistrovství republiky v tanečních formacích v Ústí nad Labem. První pokus něco dokázat s novou sestavou. Druhé místo je očekávaný výsledek. Pořadem provázela Marie Retková a záznam z formací bude uveden na ČT2 25.12. nebo 26.12. v pořadu S Plyšákem na parketě jako obvykle. Takže se těšíme.

 

 

 

23.říjen 2007

Jsem nemocnej, takže jsem alespoň doplnil mezi videa další slíbenej kousek, jinak nic (tím myslím jinak nic nestíhám, ne že se nic neděje).

 

11. říjen 2007

Konečně jsem doplnil fotky z dovolený, ale mezitím jsme byli ještě v Paříži, furt něco.

 

6.-9. září 2007

Proběhl prodloužený víkend u libereckých Valtíků.

 

17. srpna 2007

Přidali jsme na stránky nějakou informaci o prožité dovolené a taky jsme tam vložili naše fotografie a ukázku z našeho svatebního DVD. Všechno se nechá stáhnout.

 

7.-15. srpna 2007

Tak jsme zpátky doma ze svatební cesty. Vybírala Plyšulka, protože mě nebaví hledat po všech čertech na internetu a porovnávat služby a ceny a bůhvíco ještě. Nakonec jsme si zvolili Kypr, destinaci Ayia Napa. Je to opravdu nejkrásnější část ostrova. Určitě brzy dotlačím naše fotky. Podrobnosti se dovíte v sekci Dovolená.

 

28.-29.7.2007

Obrazek

  Ne, tak tohleto už opravdu není svatba. Jako      tradičně jsme navštívili westernové městečko v Boskovicích. Nového je to, že městečko je částečně přestavěno. Aréna vedle Jerryho saloonu je zrušena a pro vystoupení koní se používá amfiteátr, stejně jako pro divadlo. S divadelním představením se oproti loňsku trochu zlepšili, ale pořád to není jako poprvé. Zato pohádky jsou výborný. To je asi ten druh zábavy, na který by měli vsadit.Vyměnil se hodně personál, ale poznali jsme zase spoustu zajímavých lidí. Julie přijela s přítelem a několika dobrými kamarády. Takže nás bylo spolu s Evou, Pavlem, Míšou a Kájou 3 auta. Ani jsme se nestihli projet na koních. Ale byli jsme se podívat i v konkurenčním Šikláku, tam zábava udržuje stále stejnou laťku, divadelní vystoupení jsou se skvělými pyrotechnickými efekty, nicméně se osobně nemohu zbavit pocitu, že jsem na pouti a to mě štve.

 

27.7.2007

Pro změnu další svatba, na kterou jsme se přijeli podívat. Soňa je Petřina kamarádka a spolužačka ze střední školy. Rituál proběhl na zámku Jemniště a musíme uznat, že v letním období zámek úžasně ožije. Oběma to moc slušelo. Mám svolení Soníka k vložení jejich fotografíí. A abychom nezapomněli, večer proběhl ve sportovním areálu v Modřanské rokli, peklo se prasátko, no a to já rád... 

ObrazekObrazek

 

20.7.2007

Účastnili jsme se svatby Kláry a Petra - nyní Kačínových. Obřad byl na tenisových kurtech Hamr Braník - opravdu originální. Sluníčko pálilo jak blázen, ale určitě to bylo lepší než kdyby lilo. Naštěstí jsme nemuseli být v "hadrech". Večerní oslava pak proběhla od 18. hod. na zámečku v Komořanech. K tanci hrála skupina Professor. Trochu mě mrzelo, že jsem musel jít v noci do práce, protože nevím, jak dopadla unesená nevěsta. Fotky nemáme, ale můžete mi věřit, že nevěsta byla hezká.

 

 

13.7.2007

Svatba (naše) - ve 13 hodin na zámku v Dobříši, tak tam jsme se viděli a máme to za sebou a bylo to moc fajn, jen musíme najít čas sem něco dopsat...

____________________________________________________________

 Poděkování!

 

 

 

Milí příbuzní, přátelé, kamarádi a kolegové,

dovolte abychom Vám všem alespoň touto cestou poděkovali za milou
přítomnost na naší svatbě a spoustu nádherných dárků, které
jsme od Vás dostali. Nejen že jsme nečekali tolik dárků, ale zdaleka
jsme ani nečekali tak hojnou účast na této pro nás oba tak důležité
události. Jsme rádi, pokud jste se alespoň trochu najedli a pobavili
a vůbec, že jste si našli ten čas a byli s námi. Na oplátku se
my musíme omluvit Vám za některé organizační nedostatky a za to,
že jsme se všem nemohli věnovat tak jak bychom si přáli. Byly to
pro nás stěžejní chvíle a oba jsme měli hlavu v pejru. Přesto
se nám dvěma všechny okamžiky toho dne moc a moc líbily a všechna
ta pro nás báječná atmosféra je přeci jenom a hlavně Vaším
dílem. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na brzké shledání.

Novomanželé Petra a Ondra

____________________________________________________________

 

7.7.2007

V toto krásné magické datum měla svatbu Péti sestřenice Evička s Romanem. Je to moc milý pár. Celá událost a následná oslava proběhla vzorově, náramně jsme se bavili až do konce, bylo mraky jídla a pití. Obřad proběhl v Mirošovském zámečku nedaleko Rokycan, odkud se vyjíždělo. Ženich sršel vtipem, nevěsta půvabem. Určitě tady přibude brzy nějaká fotečka. Oba novomenželé příjdou také na naši veselku.

 

3.-8.7.2007

Obrazek

Ještě před svatbou jsme stihli vodu. Pro nás to byla taková předsvatební cesta. Tentokráte Vltavěnka. Organizaci měla na starosti Živa a Kocour. Počasí nám zpočátku moc nepřálo, první 2 dny pršelo a byla zima. Trochu pomohl rum s čajem a fernet v lodi. Nicméně nám to neubralo na náladě, nikdo nespal v mokrém spacáku. V pátek se počasí umoudřilo, začalo pálit sluníčko a my jsme se dokonale vyblbli na jezích v Českém Krumlově. Obzvláště ten pod zámkem. Přiznám se, že jsme ho poprvé sjeli, dokonce několikrát za sebou bez újmy na hrdosti. Malou skvrnu na hrdosti nám ale trošku udělal kamínek před Krumlovem. Trochu jsme podcenili téměř stojatou vodu, někdo rozjímal o životě, jinej čuměl po babách na břehu a všimli jsme si ho až když byl metr před námi. Nemělo smysl se dohadovat kam uhnout, stejně nebyl čas a nakonec jsme ho nabrali bokem. Loď se naklopila a naplnila vodou. Měli jsme co dělat, abychom ji vytáhli z vody. Za všeobecného posměchu ostatních kamarádů se nám to nakonec podařilo. Velkou náplastí na hrdost nám byl ale zvládnutý jez pod zámkem. Odjeli jsme dřív, protože jsme byli pozvaní na svatbu. Ostatním sluníčko přálo až do něděle, takže byli opálení snad ještě víc než Vlastík Horváth.

POZNÁMKA:

Na těchto stránkách je výborně zmapovaný tok Vltavy, s fotografiemi a videem. Určitě se to může někdy hodit.

 

23.6.2007

   Přátelé, možná jste se těšili, že tady uvidíte nějaké hezké obrázky z téhle akce, možná jste byli zvědaví, kde všichni přespíme v té nepřízni počasí, možná jste byli zvědaví, kdo všechno na náš ranč přijel. Skoro by si tato událost zasloužila samostatnou stránku, protože se stalo něco, co vůbec nikdo nepředpokládal.

   Počasíčko se umoudřilo, jídla a pití bylo mraky, na nástroje jsme hráli o stošet. Přijel nakonec i basák Petr se svou snoubenkou. Je vhodné poděkovat Pavlovi, protože tak dobře vyladěná aparatura dlouho nebyla. Při vyvrcholení této veselice se však stala věc, na kterou dlouho nikdo z nás nezapomene. Kolem čtvrt na dvanáct šla moje Petruška pro nějaké věci do maringotky a v ní vyplašila zloděje. Ten samozřejmě věděl, že někdo jde k maringotce a byl už připravenej vyrazit. Srazil Péťu ze dveří a začal prchat kolem maringotky pryč k horní brance. Zajímavé je, že každej normální člověk se v té tmě a při překračování harampádí přerazí. Tenhle měl kliku jak blázen. Přestože jsme byli téměř hned informovaní a vyrazili za zlodějem, bylo v té době skoro nemožné ho chytit. Prohledali jsme okolí, s kamarádem projeli hospody a nádraží, ale nikde nikdo. Volaná Policie ČR přijela po dvou a půl hodinách, poté, co jsme si pro ni sami přijeli do 4 minuty vzdálené policejní stanice v Jílovém. Petruška šok statečně rozdejchala. Nahlásili jsme škody, které jsme v té chvíli zaregistrovali. Byly to mobilní telefony, digitální fotoaparát a peněženky s doklady. Pachatel zanechal na místě jeden předmět, na kterém jsou možná jeho otisky prstů. Byli jsme všichni znechuceni drzostí toho parchanta, kterej si troufnul vlézt do zahrady za účasti téměř 30 lidí na pozemku a navíc i do maringotky, která je vybavena čidlem na pohyb. Nás ale nenapadlo, že by kromě našich přátel mohl dovnitř vlézt někdo jiný. Ještě téže noci jsme zablokovali simkarty a platební karty. Plni vzrušujících událostí toho večera jsme šli spát kolem 4. hodiny ráno. Přiznám se, že jsem nemohl usnout a brzy ráno jsme ještě s Míšou a Kájou prohledali okolí, jestli zloději něco neupadlo. Bohužel nic. 

   Myslím si, že nás všechny události večera hodně stmelily a ukázalo se, že se na všechny naše přátele můžeme dokonale spolehnout v jakékoliv situaci. Obzvláště děkujeme pohotové Hance a jejímu příteli.

   V každém případě na tento večer dlouho nikdo z nás nezapomene.

P.S. Nyní při psaní tohoto textu, máme již možná podezřelého, bohužel vhledem k blížící se naší svatbě a vytíženosti během všedních dnů při tom všem není čas po něm více zapátrat. Navíc jsem udělal chybu, která nás mohla při pátrání posunout dál, ale ještě není úplně všechno ztracené. Zkusíme to možná o víkendu. Zjištěné bližší informace zatím nebudu uvádět. S jílovskou policií jsem v kontaktu a slíbili v případě podezření spolupracovat jak to bude možné. 

Obrazek

 

15.-17.6.2007

O víkendu jsme navštívili Krimmelské vodopády, největší vodopády ve střední Evropě. Máme spoustu úžasných zážitků. Vodopády se valí v několika kaskádách do údolí Salzachtal, asi 130 kilometrů jihozápadně od Salzburgu. Výškový rozdíl vodopádu, cca 400 m, jsme museli překonat pěšourem a šplhourem. Na obrázku dole jsou naši dobří kamarádi Péťa (Petry svědkyně) s Davidem.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

 

7.6.2007

V klubu Vagon měl vystoupení Petr Kačín (ex. Přátelé) s kapelou Basketles. Musím uznat, že jim to výborně hrálo. Stylem Beatles Revival rozproudili (nikoli rozprudili) celej klub a k dokonalosti profláklých Professor, jimž dělali předkapelu, jim opravdu mnoho nezbývalo. A dobře jsme si zatancovali.

 

4.6.2007

Já (Ondra) absolvoval předsvatební thaiskou tradiční masáž a olejovou masáž a to v čajovně U Mamadua. Zkušenosti: Žádné pikantnosti nečekejte, thaiská masáž nemá nic společného s erotickou masáží (objednávala totiž Petruška) a některé chvaty i trošičku bolí (objednávala totiž Petruška). Nicméně jsem z čajovny po více jak hodině vyrazil coby bujarý sedmnáctiletý mladík a než jsem dorazil do práce, byl jsem skutečně oproštěn veškerých psychických i fyzických břemen. Takže výborná záležitost.

 

1.6.2007

KONEČNĚ!!! Ve 13:30 dorazily po víc jak měsíci opravené dveře ke zrekonstruované koupelně. (Samozřejmě nedorazily, pravděpodobně by totiž ani netrefily, tím bylo myšleno, že byly přivezeny.) Dnešním dnem tedy je možné uzavřít kapitolu Rekonstrukce bytového jádra. Ufff.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Náhodné setkání

(Zmíněný Ondřej s Peťulkou, 12. 7. 2007 3:32)

Jelikož jsme nějak nestíhali před svatbou všechno co jsme měli v plánu, přijeli jsme na vodu ve středu večer a odjeli v pátek. Proto jsme se nesetkali. Do toho mi byl odcizen (pokud to Hanko nevíš) další mobil. Na tom mám samozřejmě ale svoji vinu. Tak to jen pro pobavení. Jinak jsem zase již dostupný na stále stejném čísle.

Papa, Ondra

Boží mlýny melou

(Hanča Stejskalka a Miras, 11. 7. 2007 19:47)

Nazdárek ve spolek, nevím, zda jsme s Mirou také oprávněni čítat si ve Vašich originálních stránkách, však dostala jsem se sem a čtu, tudíž i reagovati musím.
Takže - ke krimi události na rozlučce se svobodou a oslavou narozenin - jen tolik:
- tento týden jsem si nemohla nevzpomenout, když jsem byla odvolána od stolu k výslechu jednoho mého ťutínka - klienta, 13 let, který spolu s dalšími oloupil jiného klučíka - chudáka. Klučík - chudák:)neztratil však hlavu a ač ve vilové čtvrti, zavolal z mobilu kolemjdoucího pána městskou. A teď to nejdůležitější!! Světe, div se, Praha je skutečně někde jinde, jak jsme se s většinou shodli při stepování na hlavní silnici u cedule Jílové u Prahy- Kabáty.
Měšťáci dorazili do dvou minut a mého ťutínka - klienta odchytli s ostatními na zastávce MHD. Takže mobil a 105 Kč bylo zachráněno.
Věřím, že Boží mlýny a tak dále a přeji hodně štěstí v další utajené spolupráci s Jíloveckými.

Jinak potěšilo nás náhodné setkání s Vámi všemi na Vltavě, avšak Ondřeje a Peťulku jsem nějak nezaregistrovala.
Doufám, že jste s plachtami dojeli dobře:)
My končili v sobotu večer v Boršově, kde jsme pro změnu dvě hodiny čekali v hospě na jídlo. V neděli jsme obdivovali Hlubokou nad Vltavou a pekli se na sluníčku.
Lidu zdraví, světu mír a čaj s Vámi, zasec někdy.
Pa HaM