Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Tak lidičky, konečně nám přišlo taky video ze svatby. Romantika jako prase, některý záběry by se klidně mohly použít v nějaký telenovele. Samozřejmě nebudeme cpát na internet celé DVD, na ukázku musí stačit tento internetovský klípek ( je třeba mít nainstalovaný v prohlížeči Adobe Flash Player ). Zapněte si zvuk a jedeme...

Obrazek

 

   Pokud máte pomalejší připojení k internetu a přehrávání klipu na internetu cuká, tak máte smůlu. Celé video šlo stáhnout na disk, dokonce v o dost lepší kvalitě a to pak spouštět od sebe. Ale už tady není, bylo tu snad dost dlouho:

Obrazek

 

   Původní návod na stažení:

   Po otevření nové stránky vyčkejte odpočítávání cca půl minutky (probíhá dole na oné stránce), pak přesně opište do rámečku nabízený kód a poté si můžete klip uložit kamkoliv na disk. Soubor je ve standardním formátu DivX s příponou avi a má asi 36 MB. Pokud video po stažení nefachčí, je třeba si stáhnout a nainstalovat zdarma tydlecty kodeky.

   Tak se dobře bavte, prozradím na konec co asi čekáte, že Esmeralda a Jose Armando se nakonec vzali a odešli spolu. ;o)

   Komentáře jsou povoleny.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Svatební video

(Martin, 18. 8. 2012 20:31)

Pokud by někdo rád také romantické svatební video, doporučím ze své zkušenosti společnost Moravia Films (http://www.moraviafilms.cz). Působí prakticky po celé Moravě.

Odpověď slečně či paní Renátě ;o)

(Ondra, 25. 5. 2008 2:06)

Dobrý den.
Nevím jak jste se dobrala k našim stránkám, ale v každém případě Vás musím zklamat v tom smyslu, že nejsme s mou manželkou profesionální kameramani ani fotografové a vůbec se touto činností neživíme. Toto jsou naše stránky určené především pro naše přátele a příbuzné. Pokud se Vám ale líbí naše svatební video nebo fotografie, rád bych Vám doporučil společnost Vidmat pana Ladislava Novotného (http://www.vidmat.cz). On i jeho zaměstnanci jsou moc příjemní lidé a výborně se s nimi spolupracovalo. Při fotografování v zahradě na zámku v Dobříši jsme kameru prakticky nevnímali a vida jak se video povedlo. Navíc jak fotograf tak kameraman byli na zámku poprvé což ještě vyzdvihuje jejich um. Určitě jim rád udělám tuto reklamu. Zaslouží si to.

Pomóóóć

(Renáta Mrkvicová, 23. 5. 2008 16:05)

Dobrý den,mám na Vás dotaz. Cca za měsíc se mi vdává kamarádka a jelikož je dost vytížená, opomněla sehnat kameramana, který by natočil její den „D“ na video. Svatba se koná 21.6., nemáte prosím na tento termín volno? A navíc, na stránkách jsem se nedohledala odkud jste? Pocházíme od Brna, takže si dávám malou šanci, že by jste byli z našeho okolí.Přesto budu ráda za odpověď, popř. na nějaký kontakt, kam by jste mne mohli odkázat.Mnohé díky za nevěstu.

Mrkvicová Renáta